Marxistische Universiteit Zomer 2012
De volgende editie van de Marxistische Universiteit gaat door in de zomer van 2012, van zaterdag 18 augustus tot en met donderdag 23 augustus, in het Internat de Berlaymont in Waterloo.
U heeft het goed gelezen: er zal dit jaar geen wintereditie van de Marxistische Universiteit zijn. Op die manier willen we alles inzetten op de organisatie van een langer durende Marxistische Universiteit die beter verzorgd is, met een meer gevarieerd programma en gerenommeerde professoren.
Voorlopig zijn er nog geen gegevens beschikbaar over deze sessie Zomer 2012.
Als U zich inschrijft op onze Nieuwsbrief zal U daar echter van op de hoogte gebracht worden zodra het programma vorm krijgt.
Zoeken
Heeft U de "Hulp bij het zoeken" al gelezen?
Zoeken
- in de nummers van Marxistische Studies, de boeken en de Nieuwsbrieven
- in de catalogus van het Docu-Marx centrum:
* globale zoekwijze
* specifieke zoekwijze - in de audio-vidéo-catalogus
- in de recente inhoud
Nieuwsbrief
Onze Nieuwsbrief houd U regelmatig op de hoogte van al onze activiteiten, publicaties en promoties. U kan hier inschrijven.
Abonneren
U kan zich hier abonneren op Marxistische Studies of losse nummers bestellen.
Docu-Marx
Docu-Marx is open op dinsdag, woensdag en vrijdag van 14 tot 17.30 h en op afspraak.
OPGEPAST!
Tijdens de werken (2011-2012) zullen we tot onze spijt deze openingsuren niet altijd kunnen waarborgen. Het is aangewezen steeds vooraf te bellen om een afspraak te maken (02/504 01 52).
Nieuwste nummer
Marxistische Studies 96

Pensioenen en index onder vuur
De nationale kwestie in Spanje
Libië en het recht op inmenging
De Wereldvoedselcrisis
Door de eurocrisis verdwenen plotseling alle optimistische geluiden over de heropleving van de economie. Ditmaal komt de reële economie in een recessie: miljoenen jobs bedreigd. De dokters die al in 2008 aan het ziekbed werden geroepen, weigeren pertinent om de voor de hand liggende diagnose te stellen: dit is een crisis van overproductie. Ondernemingen produceren meer dan wat de overgrote meerderheid van de bevolking kan kopen.

